Ostatní

Žiju!!

11. října 2013 v 19:04 | -Natý
Ahoj všichni,
jak se máte?:) Já se omlouvám že jsem nepřidávala ale,za 1) mám koníčky školu apod.,za 2) nebaví mě chodit na PC ;),za 3) chodím ven :)) A poslední dobou jsem byla na youtubku takže tak ..;)) Jinak jsem strašně ráda že sem chodí i angličtí fanoušci :3 Nevím jak se sem dostali ale je to tak :D:D Fakt mrtě zabitý toto :P :DD Né konec srandy.Jak víte zítra holky čeká velký den!! Samozdřejmě jim musíme držet palce ;) (y) Doufám že bude video :3 Je to strašný jak jsou velký..') Tak zatím se tu mějte :** :')
ten nosánek :3 :))*

Omluva :/

3. října 2013 v 7:00 | teesie.
Ahoj, omlouvám se, že jsem dlouho nepřidávala, ale bohužel nám nešel počtač, takže jsem nemohla nějak přidat na blog.., proto tu nebyli žádný články odemě, a za to se vám chci omluvit :/. Snad to nějak napravím, budu se snažit :).

mějte se dneska krásně,
teesie.

Omluva :))

17. září 2013 v 14:42 | Natý
Ahoj,
tak jak se máte? Já v poho ;)) Strašně se vám musím omluvit,že jsem nepřidávala..:) Ale neměla jsem náladu. -To chápete ne?- .. Ale už se budu snažit přidávat víc ;) Jinak jak někdo ví,jedu 22.9.na holky na Prosek :3 Strašně se těším,a Vendy vyfotím s logem blogu :') Aby věděla že zase funguje :P .. tak vám sem přikládám krásnou fotku Vendy <33333 :))

Jsem tu taky nová :33

2. září 2013 v 13:20 | Lindovka=)
Ahoj.. :')
Ano, tak tu straším už i já. :33 Snad vám to nebude vadit. Když bude škola snad budu stíhat více. Samozřejmě se budu muset více učit,když už jsem na tom 2. stupni. ;D + budu mít volejbal a výtvarku. Ale snad to bude v pohodě. ;) No... tak to by bylo asi vše.. ;33

Jsem zpět ;)

3. srpna 2013 v 19:56 | Natý
Ahoj :)
tak jak je? U mě super,vrátila jsem se z TalentCampu :D Bylo to tam fakt supr.. Měli jsme závěrečný projekt,a hráli jsme Let's dance - podle toho filmu :') Bylo to nejlepší,na konci jsme brečeli štěstím :* :D Byli tam super lidi,a určitě pojedu i příští rok buď v zimě nebo v létě ;) A doufám že vy jste se taky měli hezky :3 Heleďte,tak já si jdu přidávat všechny ty lidi :D:D
Jinak je nový dess,jak se Vám líbí? :')
Zatím pa Natý

Odjíždím na TC!! ;)

20. července 2013 v 10:00 | Natý
Ahoj,
takže dneska Vám odjedu na Talent Camp.. Už se docela těším,ale taky jsem docela nervózní ze všech těch lidí :D:D.. Ale to snad nějak překousnu :P.. Zase Vám možná budu přidávat,protože tam můžem mít: PC,IPAD,MP3-MP4,nabíječky :D:D tábor jak prase vám řeknu :D.. Budu tam 14 dní,a na každej druhej den máte přednastavenej článek jop? :3 To vám musí stačit,protože jsou prázdniny!! :)

Pokračujeme! ;)

18. července 2013 v 15:38 | Natý
Ahoj,
takže.. Já jsem Natý,a rozjíždím to tu :) Blog vlastním jenom já ;) Můžete mě znát z blogů: my-a-angeee,originalni-club-o-vendy,vosmikova-a-mertlova a ještě někde :D:D. Nevím jestli budu dělat konkurz,ale asi až někdy později.Doufám že by se někdo přihlásil :').Ale tak,už bych chtěla začít naplno ;).Bude nový design,od Keroll s novýma fotkama :) Určitě už jste je viděli a všichni se shodneme,že jsou úžasné a víc než nepřekonatelné :D <33333 Tak a pokud chcete přidat fotku Vendy z Hostivaře 2012,tak dejte 8 komentů :)
Zatím pa Natý

Tak asi takle

17. února 2013 v 11:10 | Keroll
Zdravím,
omlouvám se že ted moc nepřidávám ale jelikož na to nemám čas a ani áladu tak se nezlobte. Od včerejška ležím v posteli (skřípla jsem si nejspíše nerv v zádech) To je jak když se hejbnete tak kdyby vám tam někdo zabodl nůž, ano až tak to bolí :D
Dneska teda přidám jenom další kolo SONB, a nějakej ten free design co měl být na blog my-a-angee ale budu dělat nakonec jinej :)
Keroll

SLÁVA!

13. února 2013 v 14:41 | Keroll
Moc se všem omlouvám že jsem se od soboty neozvala, ale docela dost mi blbnul blog.cz nešla mi ta stránka takže jsem se nemohla přihlásit, a když jsem koukala na blog tak články se mi ani neukazovali. Dneska už mi to konečně jde tak něco přidám :)
Přidám taky další kolo SONB, nějakou tu fotku a jiné věci těšte se :)
Keroll

Něco jako vybíračka

9. února 2013 v 10:25 | Keroll
Čaves,
mám tu pro vás něco jako vybíračku. Jsou to 4 fotky Vendy. A to číslo které bude v komentářích nejvíce tak ji sem dám bez zdroje. Samozřejmě beru za 20 komentářů až tu bude, tak vyberu to číslo co se tam objevilo nejvíce :)
Hodně štěstí
Keroll
 
 

Reklama