Infomace

Odjíždím:)

21. srpna 2013 v 7:45 | teesie.
ahoj, chtěla bych vám napsat, že zítra odjíždím. jedu do chorvatska, a budu tam až do konce prázdnin:). na některé dny jsem jeden článek přednastavila, tak doufám, že budete komentovat, protože ani jedna ( natý a já) tady nebudeme. vidím sama, že když se snažím shánět komentáře atd., tak i přesto je tady třeba jen jeden komentář. každopádně, to už je jedno:), doufám, že se to ale zlepší. takže články máte přednastavený na tyto dny:

-sobota
-pondělí
-středa
-pátek

to úplně stačí:). potom budu přidávat už normálně:).

Mějte se krásně a užíjte si prázdniny:)!
teesie.

Odjíždím na Ukrajinu)

16. srpna 2013 v 9:02 | Natý
Ahoj, takže něco k blogu. Určitě jste si všimli že je tu nová posila Terezka - tessie. Je fakt úžasná,nechám si ji tu nastálo. Taky se vám tak úžasně čtou její články? - Mě teda jo :) A když už tu píšu o článcích tak pár informací aby jste věděli jak to vlastně bude. Dneska odjíždím na Ukrajinu,budu tam od 17.8.(zítra dorazíme) do 31.8. (vracíme se 1.9.). Články samozdřejmě přednastavím,ale Terezka pak odjíždí tak se ještě dneska domluvíme ;) Nemusíte se bát že nebudou žádné články. To je asi všechno co jsem chtěla :))*

Nová spolumajitelka)

14. srpna 2013 v 15:10 | teesie.
Ahoj, už podle nadpisu nejspíš víte, o čem tento článek bude:). Jsem novou spolumajitelkou na tomto blogu.

Momentálně žádný blog o Vendy nemám, a myslím si, že jsem o ní žádnej blog nikdy neměla:). Jinak, mám blog-teesie.blog.cz, a na fb stránce o Angee jsem jako spolumajitelka-Jolie Shestak, jestli někdo znáte:).Nově jsem i spolumajitelkou na blogu cute-angelina.blog.cz, a tady:).
Tady na blogu se budu podepisovat pod přezdívkou teesie., jinak mé jméno je Terka.Kolik je mi let, a co mě baví, a takovéto věci si myslím, že vědět nepotřebujete, stejně nevím, k čemu by vám to nejspíš bylo :D. Takže, o mě je to asi všechno. ahoj:)!
Ale ještě jednu věc, bych vám ráda napsala, a to- kopírování.
Pokud se vám to nechce číst, nemusíte :DD. Jinak, kdo by si to přečíst chtěl, více v celém článku:).

ŽIJU :3

27. ledna 2013 v 20:26 | Hell
(Zdroj: galerie blogu milujeme-vendy)
ahoj! :) Abyste si nemysleli, že jsem mrtvá nebo jsem třeba odešla z blogu, tak vám oznamuji pro někoho dobrou a pro někohou špatnou zprávu - jsem zpátky! :D Tento týden jsem byla na lyžáku, a včera večer na školním plese. Na lyžáku bylo úplně nejlíp jak mohlo být! Skvěle jsem si zalyžovala (!ani jednou jsem za celý lyžák nespadla! a na lyžích jezdím třetím rokem takže to je podle mě dobrý :D ), potom jsme hráli bowling, užívali jsme si ve wellness a celkově bylo super :) Sice jsem jeden den nelyžovala, protože jsem byla nemocná, ale pak to bylo OK :). Včera a dneska na plese bylo taky božsky :D Napřed jsem byla s kamarádkou, ale ta hned v 10 odešla domů, protže jí bylo blbě. A pak jsem tam byla s deváťákama (<3). Úžasně jsme si zatancovali a zazpívali. A nakonec jsem odešla ve 2 ráno :D a to jsem byla donucena jít :( Jinak jsem nemocná, takže zůstávám doma asi celý týden, možná ve čtvrtek půjdu pro výzo, uvidím jak mi bude :) Pokusím se něco přidat :)

New design - 5Angels.cz

6. ledna 2013 v 22:13 | Hell
Tak jak jsem psala - až bude na toplistu 89 000, změním zvhled blogu. To jsem i dodržela. Jak se vám líbí? Zvolila jsem inspiraci stránek 5Angels.cz. Snad jste spokojeni. Všechny připomínky směřujte do komentářů.

Jak se vám design líbí?
Co se vám na něm líbí nejvíce a co nejmíň?
Změnili byste design? popř. jak?
Od koho chcete příští design - Keroll/ Hell
Dobrou noc, Hell

Birthday x))

27. prosince 2012 v 12:19 | Hell
ahoj :) Není ani možné, jak ten čas letí. Jakoby to bylo předpředvčerem, co jsem se naučila chodit. Jakoby to bylo předvčerem, co jsem poprvé šla do školy. Jako by to bylo včera, co jsem se poprvé zamilovala :) <3 A dnes? Je to 14 let od doby, co jsem se narodila. A když mám ty narozeniny, rozhodla jsem se, že vám na blog přidám co budete chtít! pište do komentářů a co bude v prvních dvou komentářích přidám. (POZOR - musí to být splnitelné :D) Berete to?:)) Tak se mějte a užívejte prázdnin. Hell :)

NEW DESIGN

26. listopadu 2012 v 21:03 | Hell
ahoj, téměř po měsíci jsem se rozhodla udělat nový design :) Mě se nelíbí, ale po přemluvě Lufíka a TeRush jsem ho nastavila. Neočekávám žádné zázračné a kladné názory, mě se prostě n-e-l-í-b-í-. Tak to bylo, je a bude. Až budu mít čas, udělám nový, teď nemám moc náladu. Tak pište vaše názory, Hell.

Líbí se vám design?
Co se vám na něm líbí a co nelíbí?
Změnili byste něco?

Ještě mi Terka psala, že nemá moc zimnív barvy. Já se zimou moc nepočítala, prostě jsem udělala design, není jedno, jestli je barevný nebo modrý?!

Facebook: Hell Angels

19. listopadu 2012 v 17:53 | Hell
Na mém druhém FB mám přes 90 žádostí od fans a ostatních lidí, které neznám. Proto jsem si založila 'FAN' facebook, na kterém si vás všechny potvrdím! Bude to jako můj normální fb - fotky, statusy, chat :) PS: Kdybyste měli nějaký lepší nápad na jméno, tak sem s ním!!

FB: HELL ANGELS

(Úvodní fotka - 5angels)Příběh ?!

25. října 2012 v 10:03 | KačenKa
Takže ahoj:) Jak už jsem zmiňovala jsem u ségry a ona tu má internet i počítač.Takže do neděle asi budu přidávat a pak možná ještě přednastavím!Ale teď k věci.Je pár lidí,kteří říkají že píšu hrozně krásné příběhy.Bohužél píšu převážně úchylné FF one direction,ale myslím že bych dokázala napsat i normální hezký příběh o Vendy.Už mám rozepsané dvě verze:) takže bych Vám sem jednu dala.Po dílech.Chcete ho sem dát ? Pokuď tu bude alespoň 10 komentíků tak to beru jako ano:) a ještě uvidím podle komentů.Předem děkuju :) KačenKa


by - milujeme-vendy Keroll

Omluva :(

24. října 2012 v 22:11 | KačenKa
Ahoj:) no,nevím jak začít.Je toho moc.Tak třeba omluvou a vysvětletním.Nebudu se na nic vymlouvat a zbytečně vám lhát.Moje šikovné ručičky opět rozbily noťas,kterej už asi nerozjedu :P Nejde mi nic načíst,občas se ani obrazovka nenačte.Takže je to v pr_dely :/ dále .. Do neděle budu u ségry hóóódně daleko od domova .. asi 3 hodiny:D Ta cesta mě málem zabila (vlakem< sama) pfff .. ale nakonec jsem dojela :D jsem šikula ! Moc děkuji Hellče za dokonalej dess .. přesně jak jsem si představovala-hodně barevnej a bláznivej:* jsi zlatíčko a Adushce děkuji za její aktivitu a přidávání i když já jsem nemohla.Budu se snažit něco přednastavit na pár dní.Nevím kdy zase rozjedu počítač.Takže snad mě chápete.Užíjte si - pokuď máte jako mi prázdniny jako já - nebo pokuď ne ta výkend:P Vaše "milovaná" KačenKa ♥3:DDD

by - milujeme-vendy Keroll
 
 

Reklama