Říjen 2013

Soutěž o..

31. října 2013 v 16:22 | -Natý |  Soutěže
Ahojky všichni!,
jsem zpátky,a v Anglii to bylo úžasné. Ale teď vám o tom psát nebudu! Potom o tom udělám video a článek:). Tak a pojďme na ten článek!! :) :) Abych taky něco přidala,dám vám sem soutěž. To bylo tak jediný co mě v té rychlosti napadlo:D. Takže je tu rychlá soutěž ;))!

Mimochodem,soutěží se o uvolněnou fotku! :)
Když všechno vyplníš tak napiš členku s kterou chceš fotku!.. {uvolňuji i Míšu - bez zdroje!}

Po dlouhé době/After a long time

28. října 2013 v 15:17 | Karkolka |  Vendy
Ahoj všichni :)
skoro po měsíci se ozývám, ale znáte to.. ŠKOLA.. Je u vás něco nového? u mě nic :D
Nebudu tady nic moc dlouhýho vypisovat a hned přidám fotku Wendy (asi při cestě ze školy do Palladka:))
Hello everyone :)
nearly a month to hear, but you know it .. SCHOOL .. It is something new for you? for me nothing: D
I will not here anything too long listing now and add photos Wendy (probably on the way from school to Palladium :))Máš/znáš/líbí?:)


Wendy-Little Mix

27. října 2013 v 7:39 | teesie. |  Fotografie
Ahoj, po dlouhé době opět přidávám článek, kde najdete opět fotku :D. Chtěla jsem vám napsat jen pár důvodů, proč teď nemám čas na přidávání.
-Tak především je to kvůli škole, jak už všichni víte, protože to píšu snad v každým článku. Další důvod je taky ten, že mám více blogů ( celkem i s tímto to jsou tři), a jeden z nich je nově otevřený http://teesie.blog.cz/ - budu ráda, když se podíváte a dáte třeba komentář :D. No, taky potom vymýšlíme choreografii ( omlouvám se, ale nevím, jak se to píše), na naše vystoupení :). Je toho prostě moc. Hlavně teďkom přes ty prázdniny se chci věnovat blogu který je nově otevřený, musím tam udělat spoustu věcí :).

A teď k té fotce: Holkám to tam sluší, nemyslíte? :)

Mimochodem, chtěli byste uvolňovačku? :)
Pište do komentářů jestli ano x ne. Budu ráda, když napíšete:).

Klidně i pište, jaké články byste tu třeba chtěli, a já bych je zkusila přidat, nebo kdokoliv z blogu :).

Mějte se krásně, a užíjte si prázdniny, já ale doufám, že se vám ještě ozvu, jak nejdříve to bude půjde :). Připomínám ale, že na blogu http://teesie.blog.cz/ budu přidávat zatím každý den, abych 'chytla' nějakou návštěvnost :). Tak to už je všechno, mějte se krásně :).

teesie.

Me,England and Angels :)

20. října 2013 v 15:16 | Natý |  5angels
Ahoj všichni:),
jak se máte? Já v poho,promiňte že jsem nic nepřidala.. ale dneska mám narozky,a slavíme:)). A ještě jdu za chvíli na oslavu kámošky která se narodila stejně jako já :D:D. Fakt díky Baruno :P :33 Takže tak noo..:) Tak pojďme na ten článek ;)).
--------------------------------------------------------------------------------------
V mém minulém článku jsem vám slíbila za 8 komentářů článek o Mě,Anglii a Andílcích:). Tak tady ho máte! :*
- Jak někteří víte,ve středu 23.10.jedu do Anglie za tetou:). Nevím kam ale strašně se těším :** :O! Ale ptala jsem se mamky a víte jak byly holky v tom druhém videu v tom 'centru'.. no nějakýho Picadilly. Tak tam jedeme:). Jsem strašně ráda,protože to tam vypadá krásně,a jezdí tam holky:). Jsem happy :)) Omlouvám se že je to tak krátké,ale pospíchám :D ://


BIG GIG-All 5Angels| BIG GIG -všechny 5angels

14. října 2013 v 17:32 | teesie. |  5angels
Tento článek je pouze v češtině!/ This article is only Czech.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj všichni, tak dneska tu máte další odemě. Omlouvám se za moji neaktivitu, ale opravdu to nestíhám.., znáte to, hodně písemek ve škole, potom taky chodím ven, atd., však všichni to znáte- blogy prostě nestíhám. Každopádně dneska tu mám další článek na téma BIG GIG ( pokud nevíte o co jde, pročtěte si fb profily holek).Mám tu jednu fotku všech holek 5Angels, a určitě ste ji už všichni viděli :).

Myslím, že to všem holkám na fotce sluší :). Zdroj: instagram vendy.

Co si o této fotce myslíte vy? :)

Big Gig - Czech girls are pretty :)

12. října 2013 v 19:51 | -Natý |  5angels
{!!Tenhle článek jen česky!!}
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj všichni,
jak všichni víte,dnes byl pro holky velký den :) Vystoupily totiž na Londýnském koncertě ve Wembley aréně - Big Gig. Vystoupily s nimi Little Mix - to muselo být pro holky opravdu krásné! ;) Protože Little Mix jsou úžasné:). Ale nepíšu tenhle článek kvůli LM ;)). Holky přidávaly různé fotky z příprav atd. Já jsem valila oči :D:D ;o) Jinak pokud byste chtěli takový .. no jak to nazvat. Článek o Anglii,holkách a mě,tak musíte dát 8 komentářů.. dáte? :o) jsem zvědavá :3

Žiju!!

11. října 2013 v 19:04 | -Natý |  Ostatní
Ahoj všichni,
jak se máte?:) Já se omlouvám že jsem nepřidávala ale,za 1) mám koníčky školu apod.,za 2) nebaví mě chodit na PC ;),za 3) chodím ven :)) A poslední dobou jsem byla na youtubku takže tak ..;)) Jinak jsem strašně ráda že sem chodí i angličtí fanoušci :3 Nevím jak se sem dostali ale je to tak :D:D Fakt mrtě zabitý toto :P :DD Né konec srandy.Jak víte zítra holky čeká velký den!! Samozdřejmě jim musíme držet palce ;) (y) Doufám že bude video :3 Je to strašný jak jsou velký..') Tak zatím se tu mějte :** :')
ten nosánek :3 :))*


Omluva/excuse

7. října 2013 v 2:41 | Karkolka |  Vendy
Ahoj všichni.. Zjistila jsem, že na náš blog chodí i lidé z různých zemí... A nebude špatné, když články budeme psát i v angličtině, snad vám to vadit nebude.

Omlouvám se za svou neaktivitu v posledním měsíci. Nemám skoro vůbec čas, protože se musím učit a přidávám články i na Angess-all... Jako omluvu vám sem dávám fotku Wendy a kamarádek ze školy :) fotka je asi ze 4 dne ze začátku školy. :) Budu se snažit napravit mou aktivitu na blogu :)
::::::::::::::::::::::::
Hello everyone .. I found that on our blog going and people from different countries ... A not bad when we write articles also in English, I hope you do not mind.
I apologize for my inactivity in the last month. I have almost no time at all, because I have to learn and add articles on Angess-all ... As an apology here I give you photo Wendy and her friends from school :) Photo is about the 4th day of the start of school. :) I will try to correct my activity on the blog :)
______________________________________________________

Omluva :/

3. října 2013 v 7:00 | teesie. |  Ostatní
Ahoj, omlouvám se, že jsem dlouho nepřidávala, ale bohužel nám nešel počtač, takže jsem nemohla nějak přidat na blog.., proto tu nebyli žádný články odemě, a za to se vám chci omluvit :/. Snad to nějak napravím, budu se snažit :).

mějte se dneska krásně,
teesie.

Vyřazovačka 1.kolo

2. října 2013 v 10:05 | Natý |  Vendy
Ahoj,
omlouvám se že moc nepřidávám.. Důvod,nemusím vysvětlovat.. Nechtělo se mi ;) Ale teď už k článku.. Vendy teď začala hodně přidávat podobný fotky..-a tak jsem si řekla,že bych z nich mohla udělat vyřazovačku :)) Řeknu vám,Vendy je krásná!:O Opravdu takovou krásu jsem ještě neviděla:). Tak vyřazujte ;).